صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ روشنایی روند استاندارد 2012

- May 07, 2015 -

با توسعه صنعت LED چین به تدریج به جهان بزرگ تولیدی پایه و اساس صادرات محصولات روشنایی LED توسعه، تعداد زیادی از شرکت های روشنایی LED با کیفیت بالا چراغ محصولات به سراسر جهان حمل، چراغ روشنایی گواهینامه محصول برای نشان دادن اهمیت آن آغاز شد.

تمام چراغ روشنایی محصول گواهينامه ها و استانداردها

چین گواهینامه: گواهینامه CCC

3C نام گواهینامه علامت گذاری به عنوان "چین اجباری گواهینامه" (نام انگلیسی زبان "ChinaCompulsoryCertification"، مخفف انگلیسی "CCC"، همچنین به عنوان "3 C" پرچم. می گویند)، مارک گواهینامه مجاز به فروش رفته، واردات از کاتالوگ محصولات و اثبات نشانه نشان می دهد که مجموعه محصول ایمنی و سازگاری الکترومغناطیسی و تابش الکترومغناطیسی با توجه به استانداردهای دولت در بازاریابی محصولات به صدور گواهینامه اجباری در چین باید از طریق این گواهینامه مجبور.

آمریکای شمالی گواهینامه: گواهینامه UL

UL صدور گواهینامه ایمنی مدنی ایالات متحده است تست--تست بیمه (UnderwriterLaboratoriesInc.) از صدور گواهینامه ایمنی محصول. این تمرکز بر روی انواع دستگاه های سیستم و تست های ایمنی و بازرسی. محصولات بدست آمده و از طریق صدور گواهینامه UL پذیرش بلیط برای ورود به بازار آمریکای شمالی است. به طور کلی، استانداردهای UL را می توان به تقسیم: سازه های مورد نیاز برای محصول، مورد نیاز برای استفاده از مواد اولیه محصولات، محصول قطعات و نیاز به الزامات روش آزمون الزامات محصول و دستورالعمل ها، و تجهیزات و غیره. در حال حاضر UL خبره تبدیل شده است یکی از گواهینامه دقیق ترین جهان.

اروپا گواهینامه: گواهینامه CE

علامت CE گواهینامه ایمنی گواهینامه علامت گذاری، تولید کنندگان در نظر گرفته گذرنامه برای باز کردن و وارد بازار اروپا. "م" مارک محصول در هر عضو اتحادیه اروپا فروش داخلی بلبرینگ، هر کشور عضو به منظور رسیدن جنبش رایگان کالا در کشورهای عضو اتحادیه اروپا در محدوده برآورده نیاز. در بازار اروپا "م" مارک مارک صدور گواهینامه اجباری، به منظور ما باید اضافه کردن جنبش در بازار اروپا به چوب "م" علامت به نشان می دهد که محصول با هماهنگی های فنی اتحادیه اروپا و استاندارد سازی رویکرد جدید به شرایط اولیه بخشنامه مطابقت دارد آزاد است.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • 50W LED نور نوار
  • 150W LED High Bay Light
  • 200w LED High Bay Light
  • 150W LED Street Light
  • 800w چراغ نور افکن
  • نور 200W LED سیل