صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ روشنایی به بازار رقابت کیفیت مشکلات

- May 07, 2015 -

شانشی کمیته های استانی از طریق نامه منتشر شده در 2014 پس از جشنواره بهار به حفاظت از انرژی صنعتی شتابان، حفاظت از محیط زیست و توسعه برنامه عمل Shanxi استان پوشش در پروژه روشنایی چراغ عمومی 2015 اجرا می شود، در تلاش برای مقاوم سازی روشنایی عمومی روشنایی LED استان.

آن هل دادن سیاست و روشنایی قیمت محصولات به شدت در حال سقوط، ساخت کشور چراغ روشنایی عمومی بازار با رشد انفجاری، سرمایه گذاری در سراسر زنجیره صنعت LED به تدریج به می رسد میانی و پایین تر منتقل تغییر است.

اما در همان زمان عدم استاندارد رقابت محصول همگن و کیفیت سطح ناهموار است و بسیاری از مسائل دیگر نیز آمده، در چنین زمینه توسعه حجم، قدرت، اعم از چراغ روشنایی در کسب و کار شروع به افتراق و بازار روشنایی LED وضعیت رقابتی جدید در نظر گرفته است.

اگر چه سال گذشته داخلی روشنایی عمومی LED بازار توسعه در نوسان کامل، اما می توان نادیده گرفت، همه رهبری شریر رقابت میان شرکت، محصولات و مسائل مربوط به کیفیت در حال آمدن نگه دارید.

پایان مهر 1392 گوانگدونگ دفتر استانی نظارت بر کیفیت و فنی گوانگژو شنژن نماینده فوشان Huizhou Dongguan Jiangmen و Shunde 9 40 شرکت در زمینه تولید دسته 40 از چراغ و نور کنترل محصول نقطه اتمام نتایج نشان می دهد که محصولات عام به عنوان بالا به عنوان 25 درصد شد.

علاوه بر این، در دو سال گذشته کشور تکمیل ساخت و ساز پروژه چراغ روشنایی پروژه مقاوم سازی است، منجر به بسیاری از خیابان مشکل کیفیت پروژه های مقاوم سازی. مانند جاده bayi Nanchang xincheng منطقه Wucheng منطقه Jinhua ژجیانگ جین Sha Jie Dongguan چراغ خیابان Guancheng خیابان مقاوم سازی پروژه با توجه به دریافت شکایات کور نور هستند.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • نوار نور چراغ 80W
  • 50W LED نور نوار
  • نور خیابان LED 120W
  • 200W LED Street Light
  • 800w چراغ نور افکن
  • LED Floodlight 500w