صفحه اصلی > اخبار > محتوای

فروش چراغ روشنایی: بیش از حد خشک کن های تامین کنندگان است در "خود قطع عضو"

- May 07, 2015 -

به زودی، چراغ روشنایی شرکت خریدار یک عرضه زنجیره ای مدیران بالا. نه طولانی پس از او شنیده مدیر پخش آن، او خواهد شد انتقال برخی از قطعات از تامین کننده به دیگری را کاهش می دهد چه حدود قیمت چقدر آنها در هزینه خرید هر سال نجات دهد. آماده تنظیم کننده کل هم پایه خرید هزینه های را کاهش خواهد شد. یورش جاروب جدید پاک سه، هیچ چیز واقعا ارزش نقد، آتش اما راه و معنی آن قابل بحث است.

اول از همه نگاهی به روش مديريت قيمت: او که بيشترين مقدار قطعات و انجام تحقيقات دیگری برداشت، این روش قطعا قیمت خوب دریافت کنید. اما او را فراموش کرده تامین کننده اصلی است بسیاری از دیگر قطعات این شرکت، مقدار بسیار کم است اما هنوز هم در سطوح بالا دوز، شک نيست که فروشندگان در کاهش می تواند تنها تکیه بر آن مقدار زیادی از قطعات به ترمیم.

نتیجه مستقیم تنظیم کننده کلی درآمد سقوط شدت است، شرکت مشتریان سود آور کمتر و یا بی ثمر شد و تغییر تمرکز خود را به دیگر، سودآورتر مشتریان، تامین کنندگان که منجر به شرکت در زمان تحویل نرخ های با کیفیت و سطح خدمات به کاهش شدت. قبل از اینکه مدیر جدید در آمد، تمام محله های تامین کنندگان در زمان تحویل نرخ است بالای 96%; چند ماه بعد از گرفتن دفتر وجود دارد تامین کنندگان چندین نرخ در زمان تحویل زیر 90 درصد کاهش یافته است.

ثانیا، فروشنده به از دست دادن اعتماد به شرکت وجود دارد. مدیریت زنجیره تامین، قبلا مسئول شاسی تولید کنندگان این زمان قطعه از کسب و کار در بر داشت که چند عمده تامین کنندگان در از دست دادن سازی دولت: از یک طرف به دلیل رکود اقتصادی و تا حدودی به دلیل قیمت خام در طول سال. نتیجه، تامین کننده مالی نیست زیرا توسعه قطعات جدید در دور بعد از پرس و جو به رقبا را انگیزه ای برای بار قدرت فنی و که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار توسعه این شرکت محصولات جدید.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • نوار نور چراغ 80W
  • 100W LED High Bay Light
  • 500W RGB چراغ سیل نور
  • 1000w RGB چراغ نور افکن
  • 60W نور چراغ خیابانی
  • 800w چراغ نور افکن