صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چین چراغ روشنایی ابرها صنعت مواجه شدید زدن

- May 07, 2015 -

به منظور ایجاد آینده صرفه جویی انرژی و حفاظت از محیط زیست، پکن مقامات به شدت حمایت از صنایع روشنایی چراغ هنوز مواجهه با کاهش قیمت محصول و آمار توسط oversupply امسال یک پنجم چراغ روشنایی شرکت مه تعطیل.

چین چراغ روشنایی کسب و کار از حدود 4000، معافیت های مالیاتی, یارانه و زمین صنعتی ارزان جذب شرکت در بخش سرمایه گذاری کرده اند. امروز، این کارگران به دام افتاده در رقابت شدید در صنعت قیمت محصول در سه سال گذشته نصف است.

دولت چین هدف 2015، LED به 30% درصد از سهم بازار داخلی بیش از سه برابر سطح فعلی. رسمی برآورد صرفه جویی سالانه 35 میلیون تن زغال سنگ مصرف.

کارشناسان گفت: اگر نیمی از چین با استفاده از نور چراغ در هر سال صرفه جویی برق در جهان بزرگترین انرژی معادل که، سه مجمع سالانه انرژی خروجی از 2.5 برابر پروژه.

تقاضا در بازار سرزمین اصلی بود. با وجود یارانه ها و پس از استفاده از برق را کاهش می یابد، اما خانواده جایگزین لامپ LED روند آهسته است زیرا قیمت چراغ روشنایی چراغ های گران تر از سنتی. علاوه بر کیفیت مشکلات نیز تاثیر ضریب اطمینان مصرف کننده است.

اگرچه صنعت انتظار می رود در ادغام یساولی، دولت چین برای حمایت از صنعت متعهد به باقی خواهد ماند. چین وزارت علوم و فناوري گفت تابستان گذشته 2015 اندازه صنایع روشنایی LED به 500 میلیارد یوان به 802. آنها 300 میلیون دلار.

وزارت علوم و فن آوری نیز در صنعت تراشه LED 20-30 مبلمان صلاحیت فنی از رهبران و گنجاندن این صنعت در لیست بیشتر دولت حمایت از صنایع برنامه ریزی شده است. در حال حاضر این بخش از صنعت ارزش تولید سالانه 200 میلیارد یوان 320. درباره 900 میلیون دلار است.

چین LED تولید شرکت های به شدت وابسته به تراشه های خارجی، و هزینه های تراشه به حساب برای نیمی از هزینه. معرفی تکنولوژی تراشه به چین برای کاهش هزینه ها کمک می کند. مربوط به چین برای رسیدن به خود رهبری اهداف، کاهش هزینه، افزایش تکنولوژی بحرانی.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط