چراغ فوتبال فوتبال آرنا

چراغ فوتبال فوتبال آرنا

چراغ فوتبال عرصه سبک. روشن ترین چراغ های LED در جهان. سیستم نورپردازی دقیق Optical Precision، راندمان بالا 95٪. IP66 ضد آب، مناسب برای استفاده در محیط داخلی و خارجی. تهیه محیط زیست، بدون UV / Hg و مواد مضر

Product Details

چراغ فوتبال فوتبال آرنا


مشخصات


مشخصات فنی سبک عرصه فوتبال

ما دارای انواع نورپردازی LED مناسب برای نیازهای مختلف عرصه، به عنوان اندازه، ارتفاع، نوع و سبک، چمن، تجربه بازیکنان و مخاطبان و غیره.


طراحی نور سبک عربی به رهبری 1

طراحی سبک نورپردازی فوتبال عربی 3چراغهای فوتبال LED، چرا که چراغ های سیلاب یا خلیج های بالا، یک راه مقرون به صرفه برای رسیدن به نور مطلوب هستند، در حالی که هزینه های نگهداری و نگهداری شما در طول زمان کاهش می یابد. از آنجا که چراغ ها در هر زمانی که زمینه فوتبال باز است، استفاده از لامپ ها که مدت زمان طولانی است، قابل درک است. چراغ روشنایی LED یک راه حل کم توان است که نور عالی را فراهم می کند و یک راه ارزان برای کاهش هزینه های وسایل مورد نیاز خود را دارد.


زمینه های فوتبال در اندازه متفاوت است. از دبیرستان، کالج، به ورزشگاههای تفریحی و استادیوم، تمام زمینههای فوتبال نیاز به روشنایی یکنواخت از چراغهایی که درخشندگی یا نقاط داغ در چمن ایجاد نمیکند. همچنین، حتی اگر فوتبال در سطح زمین بازی کند، توپ ممکن است در طول بازی زیاد در هوا پخش شود. اطمینان حاصل کنید که شما بهترین نور چراغ فوتبال برای گرفتن هر بازی!


خیره شدن بد است و می تواند لذت بردن از بازی را تحت تاثیر قرار دهد. با کلیک بر روی چراغ ها، برای بازیکنان فوتبال و طرفداران، از تماشای بازیکنان و تماشاچیان چشمک می زنید.محصول ما برای راه حل روشنایی بدنسازیIMG_5885.jpg720w.jpg
نور LED تنیس LED مزایا:

a) بازتابنده آلومینیوم خالص و سیستم انتشار گرم.

ب) روشنایی LED قدرت بالا، effice بالا وارد جریان ثابت؛

ج) ما با تصویب ISO، و با گروه کنترل دقیق کیفیت؛

د) گارانتی بلند مدت: 3 سال؛

الف) ذخیره انرژی؛

F) بالاترین روشنایی قدرت در صنعت رهبری؛

G) بازده روشنایی: تا 170 میلیمتر بر ساعت.Hot Tags: LED فوتبال آرنا نور، فوتبال نور، نور عرصه

پرس و جو

محصولات مرتبط