طراحی روشنایی LED در چهار جهت توسعه

- Mar 05, 2012 -

و انرژی از

پژوهش داده ها نشان می دهد که در مقایسه با لامپ هاي رشته اي، لامپهای فلورسنت, بهره وری انرژی چون منبع نور سرد LED را خود وجود روشنایی است بدون آلودگی محیط زیست، می تواند بیش از 90 ٪. تحت روشنایی همان مصرف برق تنها رشته ای 1/10، فلورسنت لوله 1/2 است. اگر جای ما روشنایی فعلی سنتی با LED 50% ذخیره مقدار قدرت هر سال معادل مجموع قدرت تولید ظرفیت سه دره، صرفه جویی در انرژی مزایای قابل توجهی دارد.

دوم، سلامت

چراغ سبز روشن است. چراغ های LED درایو DC بدون سیگنال بدون مادون قرمز و ماوراء بنفش اجزاء، بدون آلایش بالا رنگ ارائه و برای مسیر نور بسیار خوب است. dimming عملکرد خطای بصری تولید خواهد شد هنگامی که درجه حرارت تغییر رنگ منبع نور سرد از حرارت کم، شما می توانید به لمس در ایمن; این لامپ های رشته ای و لامپهای فلورسنت به آن نیست. آن راحت روشنایی فضا را تامین می کنند، قادر به برآوردن نیازهای سلامت جسمی می تواند، برای محافظت از بینایی و سلامت محیط زیست منبع است.

سوم هنر

رنگ نور را عناصر اساسی زیبایی شناسی بصری, ابزار مهم زیباسازی. انتخاب منبع نور به طور مستقیم اثر هنری نور لامپ چراغ هنر نمایش در نور رنگ نمایش داده شده در مزایای غیر قابل مقایسه مؤثر است; رنگ LED محصولات در حال حاضر را پوشش می دهد طیف کامل طیف مرئی و خوب رنگ خلوص بالا رنگ، ترکیب رنگ چراغ قرمز و سبز و زرد و سیاه و سفید (16.7 میلیون رنگ) به انعطاف پذیری بیشتر را انتخاب کنید. چراغ درخشان مجسمه، مواد ساخت و ساز، سازه ها، الگوها و بافت و همچنین نشان دادن هنر نورپردازی مواد به شکل ابزار مهم.

چهار انسان

بدون شک وجود دارد که نور و رابطه ابدی موضوع، "می بینیم نور، نور دیدم" کلمه کلاسیک بی شمار طراحان درک نور تغییر می کند. لامپ بالاترین سطح است "چراغ" به بیان بالاترین Humanized، روشنایی اثری از هر چراغ معمولی در اتاق، به طوری که مردم می تواند تب و تاب بودن احساس و منبع نور یافت نشد، مظهر ترکیب کاملی از زندگی انسان و انسان طراحی.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • نوار نور چراغ 80W
  • 50W LED نور نوار
  • نوار نور چراغ 40W
  • 300W LED Street Light
  • LED Floodlight 500w
  • 300w LED Flood light