تجزیه و تحلیل برنامه های روشنایی LED در ساختمان سبز

- Mar 14, 2014 -

اخیرا، دولت توسعه و اصلاحات کمیسیون و دیگر وزارتخانه ها شش به طور مشترک صادر شده طرح صنعت نیمه هادی روشنایی معرفی "دوازده پنج" در چین LED صنعت توسعه اهداف وظایف عمده پروژه های کلیدی و اقدامات پشتیبانی شناسایی ارتقاء چراغ روشنایی تولید صنعت رشد 30%، سال 2015 به 450 میلیارد یوان از جمله رهبری محصولات نورپردازی به 180 میلیارد یوان برسد.

به عنوان انرژی, ساخت و ساز در کشور، مصرف انرژی کل در روند رو به بالا بوده است. با توجه به طراحی معماری چین و موسسه تحقیقات، معاون مهندس رئیس ژانگ Wencai معرفی شده، چین در مصرف انرژی در ساختمان با بسیاری نسبت به کشورهای با آب و هوای مشابه، که در آن درصد مصرف انرژی روشنایی بسیار بالا بود. بنابراین, چراغ روشنایی محصولات در صنعت ساخت و ساز به ویژه در کاربرد بالقوه ساختمان سبز بسیار زیاد است.

كمي است استاندارد برای صرفه جویی در انرژی روشنایی سیستم ویژه تراکم قدرت روشنایی بیش از مقادیر استاندارد نیست. انتخاب در انتخاب با بازده بالا درخشان از منبع نور لوازم جانبی مصرف برق کم و راندمان بالا طهارت، پس از محاسبه دقیق می تواند رسیدن به تراکم قدرت ارزش حتی پایین تر از سطح مورد نظر است. اما برای استفاده در محصولات پربازده طراحی اثر صرفه جویی در انرژی تا حد زیادی کاهش می یابد اگر نه کنترل درستی است. روشنایی کنترل روش با تك کنترل کنترل نور ساختمان اتوماسیون کنترل و سیستم های کنترل هوشمند و غيره موجود بسیاری از انواع سیستم کنترل هوشمند روشنایی قرار است در بسیاری از پروژه های.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • نوار نور 100W LED
  • 200w LED High Bay Light
  • 300w RGB چراغ نور افکن
  • 60W نور چراغ خیابانی
  • 200W LED Street Light
  • LED Floodlight 400W