۲۰۱۴ LED پنج قسمت عمده ویژگی توضیح

- Nov 05, 2014 -

2014 زمینه صفحه نمایش LED دارای ویژگی های زیر:

1، 2014، و کمی تغییر در بازار صفحه نمایش LED در چین در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته سفارشات نسبتا پایدار است اما بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط سود سود است و مشکل گسترده پشت "مثلثی" باقی می ماند یک مشکل شایع LED صفحه نمایش صنایع.

2، بخش بازار جدید LED نقطه رشد جدید را نمایش می دهد. در فضای باز تبلیغات رسانه ها بخش بازار داخلی فضای کوچک هنوز رشد است، صنعت LED صفحه نمایش حفظ رشد می کند. مناطق مانند لیمن و نوری طرح رسانه های ورزشی.

3، صفحه نمایش LED "زمان کوچک"--دو صفحه نمایش LED. جهانی تولید کنندگان LED شروع به رقابت برای راه اندازی استراتژی خود را در فضای کوچک، در داخل و خارج از کشور نیز LED با فاصله کوچک چشم انداز این محصول خوب نگاه. در میان آنها، چگالی بالا چراغ صفحه نمایش با فاصله های کوچک مهم بازارهای در حال ظهور، در حال حاضر یکی از بازارهای حاشیه بالاتر است.

2014-چراغ خیابانی سبک زمینه دارای ویژگی های زیر:

1، خیابان چراغ روشنایی محیط به عنوان یک کل تمایل به ثبات اما به علت تغییر در دولت و فساد و بسیاری از عوامل دیگر هدف سرعت نور چراغ خیابان قابل توجهی پایین تر از انتظار این سال رکود است عرضه وضعیت، بازار عقلانی تر است.

2 و نظر کلی، امسال جز کیفیت طلسم طلسم قيمت خیابانی بدون در نظر گرفتن در جاده به طور کلی با توجه به درجه، و درجه یکنواخت و تابش خیره کننده نور کنترل جنبه قابل توجهی پیشرفت کرده است اما با توجه به نیازهای بازار منجر به بحران و خیابانی پایه تولید کنندگان بزرگ به بازار رقابت شدید، خیابانی بیشتر دستورات یو مقیاس بزرگ شرکت، تولید کنندگان خیابانی آینده متمرکز ، جدید از رشد اقتصادی به دنبال تمام تولید کنندگان خیابانی از هدف است.

3، تغییر در ساختار طراحی لامپ چراغ خیابان منبع نور ماژول را در یک روند جدید در آینده. یک بار قبلی یکپارچه و مدولار طراحی روشنایی مشکلاتی که باید تمام لامپ جایگزین شود، اما تنها بعد از جایگزینی منبع نور ماژول بخش برق، اگر چه از منظر لامپ تک نیست پس انداز اما ارزان تر در دراز مدت هزینه بود.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • نوار نور 100W LED
  • 50W LED نور نوار
  • 100W LED High Bay Light
  • 150W LED Street Light
  • نور 200W LED سیل
  • 150W LED نور سیلندر